Օտարերկրյա քաղաքացիներն առողջական խնդիրների դեպքում կարող են կապ հաստատել Երևանի քաղաքապետարանի առողջապահության ոլորտի մասնագետների հետ
Մայրաքաղաք այցելած օտարերկրյա քաղաքացիներն առողջական խնդիրների դեպքում կարող են կապ հաստատել Երևանի քաղաքապետարանի առողջապահության ոլորտի մասնագետների հետ: Այս մասին հայտնում են Երևանի քաղաքապետարանից:
՛՛Հաշվի առնելով օտարերկրյա քաղաքացիների մեծ հոսքը Հայաստանի Հանրապետություն՝ տեղեկացնում ենք, որ առողջական խնդիրների, բժշկական անհրաժեշտ փաստաթղթերի դեպքում վերջիններիս հնարավորություն է ընձեռվել դիմել Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի առողջապահության վարչության մասնագետներին՝ հետևյալ հեռախոսահամարներով.
1.Աշխատանքային օրերին ՝ 010-54-40-58 ժամը՝ 09:00-ից մինչ 18:00-ն:
2.Ոչ աշխատանքային օրերին և աշխատանքային օրերին ժամը՝ 18:00-ից մինչև 21:00-ն ընկած ժամանակահատվածում՝ 094-26-75-55 (Սերինե Բաղդասարյան), 091-65-40-64 (Մարինե Սեթյան)՛՛,-ասված է հաղորդագրության մեջ:

В случае проблем со здоровьем иностранные граждане могут связаться со специалистами управления здравоохранения мэрии Еревана
В случае проблем со здоровьем иностранные граждане могут связаться со специалистами управления здравоохранения мэрии Еревана.
Принимая во внимание большое число иностранных граждан, приехавших в Республику Армения, сообщаем, что по вопросам, связанным с необходимой медицинской документацией и проблемами здоровья иностранные граждане могут обратиться к специалистам управления здравоохранения мэрии Еревана, позвонив по следующим телефонным номерам: