Ռոբերտ Քոչարյանի մամուլի ասուլիսը՝ մարտի 4-ին
Հայաստանի նախկին նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը մամուլի ասուլիս կանցկացնի մարտի 4-ին: Այս մասին մարտի "Իզվեստիա" - ին հայտնել են նրա գրասենյակից։
"Վաղը ՝ մարտի 4-ին, Երեւանի ժամանակով ժամը 11:00 — ին (Երեւանի ժամանակով ժամը 10:00-ին) Իտալիայի 1 հասցեում գտնվող "Բեսթ Վեսթերն Կոնգրես" հյուրանոցում տեղի կունենա Հայաստանի Հանրապետության երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի մամուլի ասուլիսը", - նշվում է հաղորդագրության մեջ:
Նշվում է, որ միջոցառմանը հրավիրել են Հայաստանում աշխատող ռուսաստանցի լրագրողներին եւ Երեւանում հավատարմագրված ռուսական լրատվամիջոցների հատուկ թղթակիցներին: Մամուլի ասուլիսը տեղի կունենա ռուսերենով ։

Второй президент Армении Роберт Кочарян проведет пресс-конференцию 4 марта
Экс-президент Армении Роберт Кочарян проведет пресс-конференцию 4 марта. Об этом в среду, 3 марта, сообщили «Известиям» в его офисе.
«Завтра, 4 марта, в 11:00 по ереванскому времени (10:00 мск) в гостинице «Бест Вестерн Конгресс» по адресу: ул. Италии, 1, состоится пресс-конференция второго президента Республики Армения Роберта Кочаряна», — отмечается в сообщении.
Уточняется, что на мероприятие пригласили российских журналистов, которые работают в Армении, и аккредитованных в Ереване специальных корреспондентов российских медиа. Пресс-конференция пройдет на русском языке.