Խաչիկ Ասրյանի՝ Ռազմական և Սոցիալական Հայաստան կառուցելու Ազգային Ծրագրի գլխավոր դրույթները (շարունակելի)
«Հայոց Արծիվներ. Միասնական Հայաստան» կուսակցության նախագահ Խաչիկ Ասրյանը շարունակում է ներկայացնել իր՝ Ռազմական և Սոցիալական Հայաստան կառուցելու Ազգային Ծրագրի գլխավոր դրույթները։ Նա գրել է․
«Աստծո յուրաքանչյուր օրը, 24-ժամյա ռեժիմով (երեք հերթափոխով), աջակցել Հայաստանում շուկայական ազատ տնտեսության բոլոր ճյուղերի՝ այդ թվում նաև բարձր տեխնոլոգիաների, արդյունաբերության ու ռազմարդյունաբերության զարգացմանը, ստեղծել բազմահազար աշխատատեղեր՝ վերացնելով գործազրկությունը:
Հայաստանում, 24-ժամյա ռեժիմով, զարգացնել ատոմային էներգետիկան և ռազմարդյունաբերությունը՝ համագործակցելով բացառապես Ռուսաստանի Դաշնության հետ: Հայաստանի բոլոր քաղաքներում բացել Ռուսաստանի Դաշնությունում արդեն գործող ռազմական արդյունաբերական գործարանների մասնաճյուղեր և ստեղծել հայ-ռուսական համատեղ ռազմական նոր գործարաններ՝ մարդկանց ապահովելով աշխատատեղերով:
Գործազրկության մակարդակը Հայաստանում պետք է հասցվի զրոյի, այսինքն՝ աշխատելու իրավունք ունեցող թեկուզ մեկ մարդ Հայաստանում չպետք է գործազուրկ լինի և վե՛րջ:
Հայաստանում գիտությամբ լուրջ զբաղվող յուրաքանչյուր անհատի ընտանիքին Հայաստանի կառավարությունը յուրաքանչյուր ամիս պետք է վճարի նվազագույնը 1.5 միլիոնից 2 միլիոն դրամ աշխատավարձ, որպեսզի գիտնականն օրվա 24 ժամը բացառապես զբաղվի գիտությամբ:

Председатель партии «Армянские орлы: Единая Армения»  представил нацпрограмму по построению военно-социального государства
Председатель партии «Армянские орлы: Единая Армения» представил нацпрограмму по построению военно-социального государства
Председатель партии «Армянские орлы: Единая Армения» Хачик Асрян представил основные положения нацпрограммы по построению военно-социального государства.
«Каждый Божий день, 24 часа в сутки (в три смены) способствовать развитию всех отраслей свободной рыночной экономики в Армении, включая высокие технологии, промышленность и военную промышленность, создавать тысячи рабочих мест, устраняя безработицу.
В 24-часовом режиме развивать ядерную энергетику и военную промышленность в Армении, сотрудничая исключительно с Российской Федерацией. Открыть филиалы уже действующих в РФ военно-промышленных заводов во всех городах Армении, создать новые совместные армяно-российские военные заводы, обеспечивая людей работой.
Уровень безработицы в Армении должен быть доведен до нуля, то есть в Армении безработным не может быть хотя бы один человек, имеющий право на работу и все!
Правительство Армении должно выплачивать минимальную зарплату в размере от 1,5 до 2 млн. драмов в месяц, семье каждого человека, серьезно занимающегося наукой в Армении, чтобы ученый мог заниматься наукой 24 часа в сутки.