Գիշերը իրադրությունը եղել է հարաբերական կայուն-լարված, հակառակորդը նախապատրաստվում է հարձակողական գործողությունների․ ԱՀ ՊԲ
Գիշերվա ընթացքում արցախա-ադրբեջանական հակամարտության գոտում իրադրությունը եղել է հարաբերական կայուն-լարված: Հակառակորդը նախապատրաստվում է իրականացնել հարձակողական գործողություններ: Այս մասին հայտնում է ԱՀ պաշտպանության բանակի մամուլի ծառայությունը։
«ՊԲ-ն հետևում է հակառակորդի բոլոր տեղաշարժերին և պատրաստ է ամենաբարձր մակարդակով իրականացնել իր առջև դրված մարտական խնդիրը»,- ասում է հաղորդագրության մեջ։

Ночью ситуация в Арцахе была относительно стабильно напряженной, противник готовится к наступательным действиям: АО Арцаха
Ночью ситуация в Арцахе была относительно стабильно напряженной, противник готовится к наступательным действиям. Об этом говорится в заявлении Армии обороны Арцаха.
«Армия обороны следит за всеми передвижениями противника и готова на самом высоком уровне выполнить поставленную перед ней боевую задачу»,- говорится в сообщении.