Փաշինյանը դստեր հետ մասնակցել է Եվրոպական քաղաքական համայնքի գագաթնաժողովի հյուրերի պատվին տրված պաշտոնական ընթրիքին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը դստեր՝ Մարիամ Փաշինյանի հետ, Գրանադայում՝ Կառլոս 5-րդ պալատում, մասնակցել է պաշտոնական ընթրիքին: Հայտնում է Կառավարության մամուլի ծառայությունը:
«Եվրոպական քաղաքական համայնքի երրորդ գագաթնաժողովի բարձրաստիճան հյուրերին դիմավորել են Իսպանիայի թագավոր Ֆիլիպ 6-րդը եւ Լետիսիա թագուհին: Հյուրերին ողջունել է Իսպանիայի վարչապետ Պերդրո Սանչեսը:

Пашинян с дочерью принял участие в официальном ужине в честь гостей саммита Европейского политического сообщества
Премьер-министр Никол Пашинян вместе с дочерью Мариам Пашинян в Гранаде, во дворце Карла V, присутствовал на официальном ужине в честь гостей саммита Европейского политического сообщества, сообщила пресс-служба премьер- министра Армении.
Высокопоставленных гостей 3-го саммита Европейского политического сообщества встречали король Испании Филипп VI и королева Летисия. Гостей приветствовал премьер-министр Испании Пердро Санчес.