Կրասնոդարում Volkswagen-ի հետ բախվելուց հետո ՎԱԶ-2110 մեքենան բախվել է շենքին.  տուժել են Հայաստանի և Ադրբեջանի քաղաքացիներ
Կրասնոդարում Volkswagen-ի հետ բախվելուց հետո ՎԱԶ-2110 մեքենան բախվել է շենքին. տուժել են Հայաստանի և Ադրբեջանի քաղաքացիներ
Կրասնոդարի կենտրոնում Volkswagen-ի հետ բախվելուց հետո ՎԱԶ-2110 մեքենան բախվել է շենքին, տուժել են Հայաստանի քաղաքացի և Ադրբեջանի երկու քաղաքացիներ, որոնք եղել են նույն մեքենայում, հաղորդում է ՌԻԱ Նովոստին` հղում անելով ՆԳՆ մամուլի քաղաքային վարչության ծառայությունը:
Նշվում է, որ նոյեմբերի 22-ի երեկոյան Volkswagen-ի ղեկին գտնվող 46-ամյա մի կին Կրասնոդարի կենտրոնի խաչմերուկում շրջադարձ է կատարել ոչ իր գծից և բախվել է ՎԱԶ-2110-ին: Մարզային պետավտոտեսչության տվյալներով` բախումից հետո ՎԱԶ-ը շարունակել է ընթացքը և բախվել է Ձերժինսկու փողոցի շենքերից մեկի ճակատամասին։
Հետազոտման համար բուժհաստատություն են տեղափոխվել ավտոմեքենայի վարորդը և երկու ուղևորները` Հայաստանի 20-ամյա քաղաքացի և Ադրբեջանի երկու 19-ամյա քաղաքացի:

"Десятка" врезалась в здание в Краснодаре, пострадал гражданин Армении
"Десятка" врезалась в здание в центре Краснодара после столкновения с Volkswagen, пострадали гражданин Армении и два гражданина Азербайджана, которые были в одной машине, сообщает РИА Новости со ссылкой на пресс-службу городского УМВД.
Отмечается, что вечером 22 ноября 46-летняя женщина за рулем Volkswagen на перекрестке в центре Краснодара повернула не со своей полосы и столкнулась с "ВАЗ 2110". По данным краевой Госавтоинспекции, "десятка" после столкновения продолжила ехать и врезалась в фасад здания по улице Дзержинского.
В медицинское учреждение для обследования доставлены водитель и двое пассажиров отечественного автомобиля – 20-летний гражданин Армении и двое 19-летних граждан Азербайджана.