Համացանցում սենսացիոն տեսանյութ է հայտնվել. Հայերը, հաղթահարելով բոլոր արգելքները, հայտնվել են Բաքվում և անարգել շրջում են քաղաքում` ողջունելով Ադրբեջանի հատուկ ծառայություններին   (տեսանյութ)
Համացանցում սենսացիոն տեսանյութ է հայտնվել. Հայերը, հաղթահարելով բոլոր արգելքները, հայտնվել են Բաքվում և անարգել շրջում են քաղաքում` ողջունելով Ադրբեջանի հատուկ ծառայություններին (տեսանյութ)
Համացանցում սենսացիոն տեսանյութ է հայտնվել, որտեղ երևում է, որ հայերը անարգել այցելել են Բաքու: Ավելին նրանք ազատորեն այնտեղ նկարահանումներ են արել:
Տեսանյութի հեղինակները նշում են, որ Բաքուն հին հայկական քաղաք Ատրպատականն է: Վերջում նրանք «ողջուններ» են հղում Ադրբեջանի ոստիկանությանը և հատուկ ծառայություններին: «Մինչ նոր հանդիպում», - խոստանում են տեսանյութի հեղինակները Ադրբեջանի հատուկ ծառայություններին:
Թե ինչպես են հայերը հաղթահարելով բոլոր հնարավոր և անհնարին արգելքները հայտնվել Բաքվում մնում է առեղծված:

В сети появилось сенсационное видео: Армяне в Баку беспрепятственно гуляют по городу и приветствуют спецслужбы Азербайджана (видео)
В сети появилось сенсационное видео, на котором видно, что армяне, преодолев все возможные и невозможные препятствия, побывали в Баку. Более того, они беспрепятственно снимают видео на улицах азербайджанской столицы. Авторы видео отмечают, что Баку - древний армянский город Атрпатакан.
В конце съемок они "приветствуют" полицию и спецслужбы Азербайджана. "До новой встречи", - обещают авторы видео спецслужбам Азербайджана.