Միրզոյանն անձամբ շնորհակալություն է հայտնել Մատվիենկոյին՝ Մարալ Նաջարյանի գերությունից ազատման գործում կարեւոր աջակցություն ցուցաբերելու համար
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը հեռախոսազրույց է ունեցել ՌԴ Դաշնային ժողովի Դաշնության խորհրդի նախագահ Վալենտինա Մատվիենկոյի հետ:
Հայաստանի խորհրդարանի խոսնակը անձամբ շնորհակալություն է հայտնել իր գործընկերոջը՝ Մարալ Նաջարյանի գերությունից ազատման գործում կարեւոր աջակցություն ցուցաբերելու համար:

Спикер парламента Армении лично поблагодарил своего коллегу за важную помощь в освобождении Марал Наджарян из плена
Состоялся телефонный разговор спикера Национального Собрания РА Арарата Мирзояна с Председателем Совета Федерации Федерального Собрания РФ Валентиной Матвиенко.
Спикер парламента Армении лично поблагодарил своего коллегу за важную помощь в освобождении Марал Наджарян из плена.