Էկոնոմիկայի նախարարությունը միջոցներ է ձեռնարկում անշարժ գույքի շուկայում խարդախությունից խուսափելու համար
Էկոնոմիկայի նախարարությունը միջոցներ է ձեռնարկում, որպեսզի անշարժ գույքի շուկայում հնարավորինս քիչ լինեն անորակ ծառայություններ մատուցող ոչ պրոֆեսիոնալ ընկերությունները:
Մարտի 15-ին նախարարությունում տեղի է ունեցել հանդիպում խոշորագույն ընկերությունների ներկայացուցիչների հետ, որի ընթացքում համատեղ քննարկվել են ստեղծված իրավիճակից դուրս գալու քայլերը։
Խնդիրներից մեկը, որին հաճախ բախվում են բնակարան փնտրելիս, list.am կայքում բնակարանների կրկնօրինակումն է:
Խարդախությունից խուսափելու համար էկոնոմիկայի նախարարությունը ներկայացրել է այն ընկերությունների ցանկը, որոնց հետ գտնվում է անմիջական կապի մեջ։

Министерство экономики РА принимает меры, чтобы на рынке недвижимости было как можно меньше непрофессиональных компаний, предоставляющих некачественные услуги
Министерство экономики РА принимает меры, чтобы на рынке недвижимости было как можно меньше непрофессиональных компаний, предоставляющих некачественные услуги.
В Министерстве экономики РА 15-го марта состоялась встреча с представителями крупнейших компаний, в ходе которой были обсуждены шаги по выходу из текущей ситуации.
Одна из проблем, с который вы сталкиваетесь при поиске жилья - это дублирование квартир на list.am.
Чтобы избежать мошенничества, публикуем список компаний, с которыми мы находимся на прямой связи (таким образом вы будете уверены, что сотрудничаете с профессиональным брокером):