Արայիկ Հարությունյանը Արկադի Ղուկասյանի և Բակո Սահակյանի հետ քննարկել է Արցախի առջև ծառացած մարտահրավերները
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանն ապրիլի 14-ին հանդիպել է Արցախի երկրորդ և երրորդ նախագահներ Արկադի Ղուկասյանի և Բակո Սահակյանի հետ:
Քննարկվել են երկրի առջև ծառացած արտաքին ու ներքին հիմնական մարտահրավերները և դրանց հաղթահարման ուղիները:
Մտքեր են փոխանակվել Արցախի ապագայի վրա տարածաշրջանի ռազմաքաղաքական իրավիճակի ազդեցության և իշխանությունների հնարավոր անելիքների շուրջ:

Президент Араик Арутюнян встретился со вторым и третьим президентами Республики Арцах Аркадием Гукасяном и Бако Саакяном
14 апреля президент Республики Арцах Араик Арутюнян встретился со вторым и третьим президентами Республики Арцах Аркадием Гукасяном и Бако Саакяном.
Как сообщили в главном информационном управлении Аппарата президента Республики Арцах, были обсуждены основные внешние и внутренние вызовы, стоящие перед страной, и пути их преодоления. Состоялся обмен мнениями по поводу влияния региональной военно-политической ситуации на будущее Арцаха и возможных дальнейших действий властей.