Ադրբեջանական կողմը շարունակում է մնալ մարտի 24-ին զբաղեցրած դիրքերում, բանակցությունները նրանց ելման դիրքեր վերադառնալու շուրջ շարունակվում են.ՊԲ
Մարտի 25-ի լույս 26-ի գիշերը և առավոտյան ժամը 9:00-ի դրությամբ օպերատիվ- մարտավարական իրադրությունը շփման գծի ամբողջ երկայնքով, այդ թվում նաև արևելյան սահմանագոտում, հարաբերական կայուն է, հրադադարի էական խախտումներ չեն արձանագրվել: Այս մասին հայտնում է ԱՀ ՊՆ մամուլի ծառայությունը։
Ադրբեջանական կողմը շարունակում է մնալ մարտի 24-ին զբաղեցրած դիրքերում: Բանակցությունները նրանց ելման դիրքեր վերադառնալու շուրջ շարունակվում են:
Մարտի 25-ի ադրբեջանական սադրանքի հետևանքով վիրավորում ստացած ՊԲ զինծառայողներից երկուսի վիճակը շարունակում է ծայրահեղ ծանր մնալ, մեկ զինծառայողի վիճակը միջին ծանրության է, ևս տասներկուսինը` բավարար:

Азербайджанская сторона продолжает удерживать позицию на 24 марта, продолжаются переговоры об их возвращении на исходные позиции։ Минобороны Арцаха
В ночь с 25 на 26 марта по состоянию на 9:00 оперативно-тактическая обстановка на всей линии соприкосновения, включая восточную границу, относительно стабильна, существенных нарушений режима прекращения огня не зафиксировано. Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Арцаха.
Азербайджанская сторона продолжает удерживать позицию на 24 марта. Продолжаются переговоры об их возвращении на исходные позиции. Состояние двух военнослужащих Армии обороны Арцаха, раненых в результате азербайджанской провокации 25 марта, остается крайне тяжелым, состояние одного военнослужащего - средней тяжести, состояние двенадцати - удовлетворительным.